😷 Трамп на три місяці вирішив звільнити американців від податків


😷 Трамп на три місяці вирішив звільнити американців від податків

США нададуть громадянам, малому і середньому бізнесу тримісячні податкові канікули.

Як заявив Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп, рішення ухвалено для того, щоб згладити економічні наслідки коронавірусу COVID-19, повідомляється на сайті Білого дому.

У повідомленні також говориться, що Трамп планує доручити Управлінню у справах малого бізнесу (SBA) використовувати наявні повноваження для надання капіталу і ліквідності фірмам, постраждалим від коронавірусу. Відомство виділятиме дешеві кредити компаніям у постраждалих галузях.

Крім цього, американський президент збирається звернеться до конгресу з проханням збільшити фінансування програми кредитування SBA на додаткові $50 млрд.

Департаменту казначейства буде доручено призупинити збір податків з деяких фізичних і юридичних осіб, які найбільше постраждали від коронавірусу, без стягнення наступних неустойок, що повинно забезпечити економіці додаткову ліквідність на суму понад $200 млрд.

Президент також закликав Конгрес негайно ввести послаблення в частині оподаткування на заробітну плату. Трамп додав, що найближчим часом ухвалить надзвичайні заходи для надання фінансової допомоги працівникам, які хворі, перебувають у карантині або доглядають за іншими через коронавірус.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua