Курс біткойна продовжує круте падіння


Курс біткойна продовжує круте падіння

Вчора курс біткойна впав вниз до $5 000, а сьогодні вранці деякий час перша криптовалюта торгувалася нижче ніж $4 000, повідомляє Bits.Media.

На думку аналітика Пітера Брандта, в майбутньому курс може впасти до $1 000.

Один з підписників Пітера Брандта в соціальній мережі Twitter запитав, чи стануть поточні ціни на біткойн новим дном або очікувати подальшого зниження. Брандт відповів, що якщо подивитися на графік “без упередженості”, то дно може виявитися нижче ніж $1 000. Тобто, перша криптовалюта потенційно може втратити 80% своєї вартості навіть від поточних рівнів.

Відзначимо, що Пітер Брандт не є криптовалютним скептиком. Навпаки, раніше він часто писав про прийдешнє зростання першої криптовалюти і навіть говорив, що в ході наступного циклу параболічного зростання курс біткойна може досягти $140 000.

Падіння біткойна пов’язано з панікою на фондових ринках, яка викликана пандемією коронавірусу і падінням економіки. Перша криптовалюта не зуміла підтримати свій статус “захисного активу”.

Навпаки, у звичайній ситуації активи для хеджування ризиків при падінні фондових ринків повинні зростати. Але останнім часом біткойн показує значну кореляцію з фондовими індексами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua