Microsoft ліквідувала велику мережу шкідливих ботів


Microsoft ліквідувала велику мережу шкідливих ботів

Компанія Microsoft заявила, що була частиною команди, яка ліквідувала міжнародну мережу ботів-зомбі. Мережевий бот Necurs заразив більше дев’яти мільйонів комп’ютерів. Necurs був відповідальним за численні шахрайські дії, включаючи крадіжку особистої інформації і відправку підроблених електронних листів з фармацевтичною продукцією.

Кіберзлочинці використовують бот-мережі для віддаленого захоплення підключених до Інтернету пристроїв і встановлення шкідливого програмного забезпечення. Програмне забезпечення може бути використане для розсилки спаму, збору інформації про те, для якої діяльності використовується комп’ютер, або видалення інформації без повідомлення власника.

Том Берт, віце-президент Microsoft з безпеки і довіри клієнтів, заявив в своєму блозі, що перемога над Necurs стала результатом восьмирічного планування і координації з партнерами в 35 країнах. Він повідомив, що зроблені кроки “гарантують, що злочинці в цій мережі більше не зможуть використовувати ключові елементи своєї інфраструктури для виконання кібератак”.

Ботнети – це мережі підключених до Інтернету речей, які виконують автоматизовані завдання. Кіберзлочинці використовують ці мережі для відправки шкідливого програмного забезпечення, яке може надати їм віддалений доступ до комп’ютера. Після того, як шкідливе ПЗ встановлено, ці злочинці можуть отримувати інформацію з комп’ютера або використовувати заражені пристрої для здійснення нових атак або відправки спаму.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua