У General Motors розповіли про особливості електричного Hummer (фото)


У General Motors розповіли про особливості електричного Hummer (фото)

Концерн General Motors поділився інформацією про платформу, на якій буде побудований первісток відродженого бренду Hummer.

Зокрема, стали відомі подробиці про батареї нового покоління, які отримали власне ім’я Ultium і розроблені власними силами концерну.

Осередки, з яких складаються акумулятори, можуть встановлюватися в складі блоку горизонтально або вертикально. На думку інженерів GM, це дозволить гнучко оптимізувати як масштаби, так і спосіб компонування акумуляторів стосовно кожної конкретної моделі, оскільки нова платформа повинна стати базою відразу для декількох американських електромобілів.

При напрузі в 800 вольт батареї можна буде заряджати від потужних швидкісних пристроїв на 350 кВт, самі ж акумулятори зможуть мати ємність до 200 кВтг і забезпечувати пробіг на одній зарядці до 650 км.

Що стосується самої платформи, то в її складі будуть застосовуватися електродвигуни власної розробки, причому особливості конструкції дозволять створювати машини як з переднім і заднім, так і з повним приводом.


Фото: motor1

Майбутній електричний Hummer повинен отримати відразу три електромотора загальною потужністю до 1000 к.с. — найімовірніше, два з них будуть окремо завідувати задніми колесами. При цьому на набір 60 миль на годину (97 км / год) машина витратить всього 3 секунди. Цікаво, що, за попередніми даними, електричний Hummer EV концерн GM планує випускати на одному заводі з таким собі «зеленим» пікапом і неназваною поки електричною ж моделлю Cadillac.


Фото: motor1

Відповідно, дуже висока ймовірність того, що вже запланована модифікація нового Escalade, повністю позбавлена ДВЗ, розділить платформу з першим представником відродженого бренду Hummer.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua