Розумні рукавички навчилися перекладати мову жестів у «живу» мову


Розумні рукавички навчилися перекладати мову жестів у «живу» мову

У світі існує до 300 різних типів мови жестів для людей з вадами слуху та мовлення. Це нерідко створює складності при спілкуванні з тими, хто не володіє таким способом комунікації. Щоб усунути «мовний бар’єр», 25-річний винахідник з Кенії створив пристрій, здатний на льоту перекладати жести співрозмовника в звичайну мову.

Дослідник і викладач Оксфордського університету Рой Аллела представив розумні рукавички Sign-IO, які перекладають мову жестів у мову. Вони оснащені датчиками, встановленими на кожному пальці, і здатними визначати не тільки рух, а й ступінь вигину. Пристрій синхронізується з Android-додатком по Bluetooth, спочатку перекладаючи жести в букви, а слова – в аудіо. Переклад здійснюється в режимі реального часу.

«Люди говорять з різною швидкістю – декотрі дуже швидкі, інші повільні, тому ми інтегрували це в мобільний додаток, щоб всім було зручно його використовувати», – говорить Рой Аллела.

За запевненням винахідника, наразі додаток розпізнає 93% всіх існуючих «розмовних» жестів. Крім того, їх можна виготовити в будь-якому дизайні – для дітей це можуть бути рукавички принцеси або Людини-павука. Розумні рукавички все ще перебувають на стадії розробки.

Очікується, що після надходження в продаж прибуток від реалізації гаджета складе близько $30 мільярдів до кінця 2024 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua