ДПС повідомила про істотну детінізацію ринку праці


ДПС повідомила про істотну детінізацію ринку праці

У Державній податковій службі (ДПС) повідомили про результати детінізації ринку праці в Україні. У лютому роботодавці офіційно зареєстрували майже 399,7 тис. найманих працівників.

Про це повідомила прес-служба відомства в Facebook.

“Це на 10,6% більше, ніж в лютому минулого року (361,4 тис. найманих осіб) і на 2,5% більше, ніж в січні цього року (390 тис. найманих осіб). Значно зросла і кількість громадян, які офіційно зареєструвалися суб’єктами господарювання. Їх кількість склала 31,6 тис. осіб, що на 51,9% більше в порівнянні з лютим 2019-го (20,8 тис.) і на 51,2% в порівнянні з січнем цього року (20,9 тис.)”, – повідомили в ДПС.

Довідка Finance.ua

  • За результатами дослідження української економіки, 846 млрд гривень або 23,8% від офіційного ВВП за 2018 рік перебуває в тіні, з них 19,7% ВВП (702 млрд гривень) становить готівкова тіньова економіка.
  • Ernst & Young провела подібні дослідження в 33 країнах світу, серед яких Чехія, Польща, Словенія, Словаччина, Хорватія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Сербія та інші країни. Історично рівень тіньової економіки серед зазначених країн коливався від 10,1% до 26,9% від обсягу ВВП.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua