На "Центренерго" змінився керівник


На "Центренерго" змінився керівник

Уряд погодився з пропозицією Фонду держмайна про призначення екс-гендиректора компанії “ТехНова” (Чернігівська ТЕЦ) Олександра Корчинського виконувачем обов’язків генерального директора ПАТ “Центренерго”.

Розпорядження Кабміну було опубліковано 4 березня.

Водночас окружний адміністративний суд Києва 28 лютого заборонив Фонду держмайна здійснювати дії, спрямовані на зміну членів дирекції “Центренерго”, зокрема в.о. гендиректора компанії Володимира Потапенка, і вносити відповідні зміни до держреєстру.

Позивачем виступив один з двох членів наглядової ради “Центренерго”, які були призначені 6 листопада минулого року акціонером компанії Ярославом Громком.

Згідно з даними компанії, мова йде або про Михайла Горбаня, або про Михайла Столітнього – обидва на той момент працювали в націоналізованому ПриватБанку юрисконсультами.

Член наглядової ради в своєму позові вказав, що повноваження змінювати гендиректора “Центренерго” і дирекцію (за поданням гендиректора) згідно зі статутом належать виключно наглядовій раді, і суд погодився з його доводами.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, який пішов 4 березня в відставку, 26 лютого заявив про погоджене урядом рішення змінити керівника “Центренерго”, а пізніше підтвердив свій намір домогтися виконання цього рішення.

Співрозмовник, близький до звільненого Гончарука, вважає, що однією з головних причин його відставки стало рішення про заміну керівництва компанії “Центренерго” і трьох обленерго.

На думку джерела, саме рішення уряду Гончарука від 26 лютого стало остаточною причиною його відставки.

Крім того, під час виступу в сесійній залі 4 березня Гончарук говорив про “Центренерго”.

“У вересні журналісти запитали мене про боротьбу з корупцією і навели приклад “Центренерго”. Я пообіцяв, що до кінця опалювального сезону ми вирішимо це питання – і ми це зробили. Рішення щодо цієї компанії вже прийнято”, – заявляв Гончарук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua