Alphabet взялася за захист океану за допомогою технологій штучного інтелекту


Alphabet взялася за захист океану за допомогою технологій штучного інтелекту

Корпорація Alphabet анонсувала проєкт Tidal, метою якого є збереження здатності океану підтримувати життя. Спочатку мова йшла про розробку технологій, які дозволять краще розуміти те, що відбувається під водою, з акцентом на допомогу рибоводам в управлінні і розвитку своєї діяльності екологічно чистими способами.

Для досягнення цієї мети команда Tidal з лабораторії Х розробила систему розпізнавання і відстеження риб за допомогою підводних камер і технологій штучного інтелекту в поєднанні з комп’ютерним зором.

Керівник проєкту Ніл Даве (Neil Davé) стверджує, що велика частина океану залишається невивченою частково через те, що це несприятливе для електроніки середовище. Компоненти системи Tidal зроблені таким чином, щоб протистояти екстремальним умовам морського середовища.

За словами Даве, відстежуючи і реєструючи поведінку риб, прийом їжі, дані про навколишнє середовище, такі як температура і рівень кисню, дозволяє фермерам ухвалювати більш зважені рішення.

Згідно з Financial Times, проєкт існує вже три роки. Система з камерами встановлена на рибних фермах в Європі та Азії, вона допомагає відстежувати такі види риб, як лосось і жовтохвіст. Компанія сподівається таким чином скоротити споживання дикої риби, а океани не будуть страждати від шкідливих методів рибного промислу.

“Риба має низький вуглецевий слід у порівнянні з іншими джерелами тваринного білка, і сьогодні вона відіграє важливу роль у годуванні 3 млрд людей, тому допомога рибоводам може виявитися вкрай важливою як для людства, так і для здоров’я океану», — говорить Ніл Даве.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua