ШІ Google сканує мільярди вкладень в повідомлення Gmail, виявляючи шкідливі документи


ШІ Google сканує мільярди вкладень в повідомлення Gmail, виявляючи шкідливі документи

Компанія Google розповіла про роботу сканера вкладень в повідомлення Gmail, який покликаний забезпечувати безпеку користувачів, виявляючи шкідливі документи.

Як стверджується, на такі документи припадає 58% всіх шкідливих програм, націлених на користувачів Gmail. Ефективна протидія зловмисникам стала можливою завдяки технологіям штучного інтелекту.

Щотижня сканер, який є одним з ключових засобів захисту Google, обробляє понад 300 мільярдів вкладень, щоб блокувати шкідливий контент. При цьому 63% заблокованих шкідливих документів відрізняються від тих, що були виявлені раніше. Щоб працювати на випередження, сканер покладається на глибоке навчання.

За словами Google, з моменту запуску нового сканера в кінці 2019 року щоденне охоплення документів Office, що містять шкідливі скрипти, збільшилося на 10%.

Крім модуля навчання, сканер містить спеціальні аналізатори для кожного типу файлів. Вони відповідають за синтаксичний аналіз документа, виявлення загальних шаблонів атак, вилучення макросів і т.п. Поки що ця технологія використовується тільки для сканування документів Office, але Google продовжує активно її розвивати.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua