Китай відклав масове впровадження безпілотних автомобілів


Китай відклав масове впровадження безпілотних автомобілів

У січні 2018 року Комісія з розвитку і реформ і Міністерство промисловості та інформаційних технологій КНР поставили перед собою мету забезпечити масове впровадження автономних автомобілів в країні в 2020 році. Згідно з опублікованими раніше планами, до кінця нинішнього року більше половини нових автомобілів, що продаються в Китаї, повинні були оснащуватися автопілотами третього рівня автономності за класифікацією SAE, здатними рухатися повністю самостійно в певних умовах.

Читайте також: У Японії з’явилися електричні безпілотні автобуси

Разом з тим, днями стало відомо, що офіційний Пекін відмовився від цих намірів, вирішивши відкласти втілення в життя цієї задумки на 5 років, тобто на 2025 рік.

За словами китайських ЗМІ, відмова Китаю від своїх вельми амбітних планів у сфері автономних колісних транспортних засобів обумовлена технологічною складністю реалізації безпілотного водіння, яку спочатку багато інженерів просто недооцінювали і через яку численним компаніям, що спеціалізуються на робомобілях, досі не вдалося вийти зі своїми рішеннями на ринок, незважаючи на обіцянки, які були дані інвесторам раніше.

Крім того, не на користь безпілотників говорять і настрої споживачів: так, більше половини китайських респондентів (51%), опитаних компанією AlixPartners, які заявили про бажання придбати в майбутньому безпілотний автомобіль, відзначили, що цю покупку вони планують зробити мінімум через 5 років після того, як робомобілі стануть доступні всім бажаючим, щоб бути впевненими в надійності використовуваних технологій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua