У МВФ заявили про прогрес у переговорах з Україною


У МВФ заявили про прогрес у переговорах з Україною

У Міжнародному валютному фонді заявили про прогрес у переговорах з Україною.

Про це повідомив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, повідомляє Reuters.

“Команда фахівців МВФ, яка відвідала Київ, досягла істотного прогресу в обговоренні законодавчих ініціатив, спрямованих на підтримку зростання і забезпечення стабільності”, – зазначив він.

Люнгман додав, що обговорення триватиме в найближчі дні. Як повідомляв УНІАН, експерти ключового кредитора України – Міжнародного валютного фонду – працювали в Києві з 20 лютого.

За інформацією українського представництва Фонду, команда експертів МВФ прибула до Києва для обговорення з українською владою політики прискорення зростання економіки і забезпечення стабільності. Україна і МВФ в грудні 2019 року досягли домовленості про нову трирічну програму розширеного фінансування обсягом 5,5 млрд дол. Рішення про нову програму має затвердити Рада директорів фонду, але точну дату розгляду цього питання поки не визначили.

Глава НБУ Яків Смолій в грудні 2019 року заявляв, що рішення про нову програму може бути затверджено в першому кварталі 2020 року, а серед попередніх умов для укладання угоди він назвав прийняття в Україні законів про неможливість повернення збанкрутілого банку колишнім власникам і про обіг земель сільськогосподарського призначення.

В середині лютого президент України Володимир Зеленський зустрічався з директором-розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою в ході 56-ї Мюнхенської конференції з безпеки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua