Держзакупівлі в міністерствах: Кабмін вводить перевірку на поліграфі


Держзакупівлі в міністерствах: Кабмін вводить перевірку на поліграфі

У Кабінеті міністрів запустили реформу щодо державних закупівель для міністерств.

Про це повідомив у FACEBOOK міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет.

“Ми запустили важливу реформу, яка має зробити державні закупівлі більш прозорими та ефективними. З цього місяця всі міністерства робитимуть закупівлі палива, паперу, канцелярії та офісного обладнання централізовано”, – повідомив Дубілет.

Читайте також: Дубілет розповів, від яких паперових документів уряд не відмовлятиметься

За його словами, це дозволить зробити процес більш ефективним, оскільки закупівлі робитимуть менша кількість людей, але більш професійних, бо це буде їхня пряма спеціалізація.

“Ми впроваджуємо періодичне тестування на поліграфі (в народі – детектор брехні) людей, які приймають рішення щодо закупівель. З мого досвіду у бізнесі, поліграф — дуже дієвий інструмент проти відкатів”, – наголосив міністр.

Крім того, додав він, державні органи будуть виступати “єдиним фронтом” у перемовинах з підрядниками. Відповідно, державний бюджет буде економити більше на великих закупівлях.

Дубілет також повідомив, що планується до кінця року перевести майже всі закупівлі через єдиний центр та приєднати до проєкту не тільки міністерства, але й інші органи виконавчої влади.

“Практика централізації закупівель поширена у великих корпораціях. У випадку держави централізація має також привести до того, що закупівлі будуть проходити більш якісно, у бюджеті буде більше заощаджень, а також має знизитись корупція”, – переконаний міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua