НБУ оштрафував три банки на 1 мільйон


НБУ оштрафував три банки на 1 мільйон

Національний банк України за результатами перевірок застосував до АТ “Перший інвестиційний банк”, АТ “А-Банк” та АТ АКБ “Львів” штрафні санкції.

Про це йдеться в повідомленні регулятора.

Перший інвестиційний банк оштрафований на 200 тис. гривень за неналежний аналіз фінансових операцій з урахуванням ризик-орієнтованого підходу.

Ризик-орієнтований підхід враховує приналежність банку до певної категорії з урахуванням його розміру в банківській системі, характеру і складності операцій, рівня ризиків, притаманних його діяльності, а також на підставі певної загальної оцінки SREP (Supervisory Review and Evaluation Process).

А-Банк отримав письмове застереження. НБУ постановив, що банк неналежним чином виконує обов’язки розробляти, впроваджувати та повсякчас з урахуванням законодавства оновлювати внутрішні документи з питань фінмоніторингу.

Також банк отримав попередження за порушення вимог щодо ідентифікації, верифікації, вивчення клієнтів, в тому числі клієнтів – національних громадських діячів, їхніх близьких осіб або пов’язаних з ними осіб.

Також банк оштрафований на 400 тис. гривень за порушення вимог законодавства в сфері фінансового моніторингу виконання запитів інспекційної групи.

Банк Львів оштрафований на 400 тис. гривень за нездійснення належного аналізу фінансових операцій з урахуванням ризик-орієнтованого підходу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua