Держбюджет в лютому виконано на 93,7% - Маркарова


Держбюджет в лютому виконано на 93,7% - Маркарова

Доходи загального фонду Державного бюджету в лютому 2020 виконано на 93,7% від розпису.

Про це написала в FACEBOOK міністр фінансів Оксана Маркарова, коментуючи звіт міністерства “Виконання державного бюджету: лютий 2020 року”.

За її словами, всі значущі видатки проведено. Витрачено менше на обслуговування і погашення боргу завдяки професійній борговій політиці та управлінню ліквідністю.

“Незважаючи на макроекономічні ризики і нові глобальні виклики: доходи загального фонду держбюджету виконано на 93,7% від розпису”, – зазначила міністр.

Вона додала, що нова податкова служба перевиконала план на 7,1%, що еквівалентно 2,5 млрд грн, а загалом надходження відомства становили 37,1 млрд грн.

Маркарова підкреслила, що доходи, які адмініструє нова митна служба, склали 22,6 млрд грн або 78,3% від розпису через міцний курс і скорочення обсягів імпорту.

У звіті Мінфіну також йдеться, що в цілому, за оперативними даними Державної казначейської служби, в січні-лютому касові видатки склали 131,1 млрд грн, або 85,5% від розпису. А доходи загального фонду державного бюджету склали 62,2 млрд грн, що на 9,9% вище лютого 2019 – вказано в звіті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua