Microsoft Edge отримав нові функції безпеки


Microsoft Edge отримав нові функції безпеки

Стабільна версія Microsoft Edge отримала нову функцію безпеки, яка блокує завантаження програм. Блокування поширюється на файли, які система SmartScreen Захисника Microsoft визначила як потенційно небезпечні, шкідливі або проблемні.

Функція потенційно небажаних програм (PUA) в Edge виявить і заблокує їх завантаження. Наприклад, це можуть бути програми, здатні впровадити рекламу або змінити пошукові системи за замовчанням.

Ці можливості доступні в Microsoft Edge 80.0.338.0 або пізнішій версії, однак їх потрібно активувати вручну. Для цього потрібно зайти в “Налаштування” > “Конфіденційність і служби”, де знайти розділ “Служби” і увімкнути цю опцію.

Це не єдине нововведення в останній версії “синього” браузера: з’явилася вбудована іграшка Surf, яка працює на всіх платформах і підтримує сенсорні екрани, клавіатури з мишами, а також геймпади.

Ця гра є своєрідною (і більш технологічною) відповіддю на раннер Dino, який вбудований в браузер Google Chrome. Обидві гри можна використовувати, якщо наразі немає Інтернету, щоб убити час.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua