На території Одеської області незабаром з'являться енергогенеруючі вітрові станції, - голова ОДА


На території Одеської області незабаром з'являться енергогенеруючі вітрові станції, - голова ОДА

Одеська обласна державна адміністрація найближчим часом підпише меморандум щодо запуску великого інвестиційного проекту за участю бізнесу Німеччини з встановлення на території області енергогенеруючих вітрових станцій. Про це заявив голова Одеської ОДА Максим Куций.

“Ми шукаємо інвестиції для амбітних проектів. Сподіваюся, найближчим часом підпишемо меморандум, і почнеться великий інвестиційний проект за участю бізнесу Німеччини – встановлювати на території області енергогенеруючі вітрові станції. Масштаб інвестицій – близько 200 мільйонів євро”, – сказав Куций.

За його словами, ще одним ключовим питанням є інфраструктурні об’єкти, які ОДА планує реалізувати протягом 2020 року.

“На державному рівні виділено безпрецедентно великі кошти на будівництво доріг. Зокрема, на Одеську область – понад 900 млн гривень на дороги національного значення, і 670 млн гривень на дороги міжнародного значення”, – зазначив Куций, додаючи, що приблизно мільярд гривень буде спрямовано на міжнародні та державні дороги.

Крім того, Куций розповів про готовність області відкрити поромну переправу в бік Румунії.

“Переправа з боку України готова на сто відсотків – всі роботи завершили ще в кінці листопада. Ми готові приймати пасажиропотік. Одночасно в Румунії є невеликі технічні та бюрократичні моменти, пов’язані з організацією роботи. Це обопільний двосторонній процес. Румунські партнери переконують, що відкриємо переправу в березні. Це перший контрольно-пропускний пункт, який з’єднає дві країни по воді”, – додав голова Одеської ОДА.

Щодо завдання президента провести аукціон з продажу інвесторам Одеського припортового заводу до кінця року, глава ОДА переконаний, що процес має позитивні тенденції.

“Люди на завод повертаються, динаміка повернення професійних фахівців дуже хороша. Одеський припортовий завод – стратегічний об’єкт національного масштабу. Протягом останніх двох місяців я двічі був на заводі і одним з останніх візитів був візит з делегацією потенційних інвесторів, які серйозно зацікавилися питанням придбання заводу”, – підсумував Максим Куций.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський призначив Максима Куцого главою Одеської обласної державної адміністрації 11 жовтня 2019 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua