0 800 307 555
0 800 307 555

Не дзвонити після 22:00: МФО підписали Кодекс професійної етики


Не дзвонити після 22:00: МФО підписали Кодекс професійної етики

Члени Всеукраїнської Асоціації Фінансових Компаній розробили кодекс професійної етики, який вчора підписали понад 20 найбільших МФО України.

Такий крок має вдосконалювати доброчесну комерційну практику на ринку швидкого кредитування і поліпшити якість обслуговування клієнтів, розповіли Finance.ua представники ринку.

“Доброчесні гравці мікрофінансового ринку готові взяти на себе додаткову відповідальність перед клієнтами, не чекаючи законодавчого унормування вимог діяльності”, – заявила голова правління Всеукраїнської асоціації фінансових компаній (ВАФК) Анна Замазеєва.

Рейтинг мікрофінансових організацій України 🏆

Кредитори, які підписали кодекс, згодні з тим, що потрібно краще захищати споживачів фінансових послуг. Регулятор може бути спокійний, що на фінансовому ринку все працює коректно, а інвестори і власники бізнесу будуть впевненими, що мікрофінансові організації працюють відповідно до загальноєвропейських стандартів.

«Така домовленість між МФО на практиці реально допоможе підвищити стандарти роботи з клієнтами. Сподіваємося, що позичальники оцінять це і зі свого боку теж продемонструють краще виконання зобов’язань за кредитами, – коментує Олександр Холод, директор ШвидкоГроші. – Це вирішить ряд проблем у сфері мікрокредитування і допоможе зняти напругу між боржниками і кредиторами».

Що змінитися:

  • після підписання документа компанії будуть дотримуватися зобов’язань;
  • не погрожуватимуть боржнику;
  • не вживатимуть нецензурну лексику;
  • не надаватимуть неправдиву інформацію про наслідки несплати кредиту або представлятися правоохоронними органами;
  • не турбуватимуть боржника або його представника дзвінками в нічний час (з 22.00 до 7.00 в будні і з 20.00 до 8.00 у вихідні чи свята);
  • загальна кількість щоденних взаємодій з боржником не повинна перевищувати 5 разів на добу.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші онлайн

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua