Samsung анонсувала новий чіп для захисту даних (фото)


Samsung анонсувала новий чіп для захисту даних (фото)

До сучасних смартфонів висуваються суворі вимоги безпеки. І багато пристроїв вже мають апаратне шифрування для захисту конфіденційної інформації. Сьогодні компанія Samsung представила нову розробку: чіп S3K250AF і оптимізоване ПЗ, яке забезпечує безпеку особистих даних в ізольованому сховищі.

Південнокорейський гігант електроніки представив рішення «під ключ» Secure Element для мобільних пристроїв, сертифіковане за стандартом Common Criteria Evaluation Assurance Level 5+. У Secure Element (SE) використовується комбінація з мікросхеми безпеки S3K250AF і оптимізованого програмного забезпечення для захисту важливих даних в ізольованому сховищі.


Фото: news.samsung.com

У чіпі надійно зберігається така інформація, як PIN-коди, паролі, відбитки пальців, сканування облич, облікові дані і багато іншого. Ця інформація записується безпосередньо в пам’ять SE, і доступу до неї немає навіть у ОС смартфона. Тому якщо «операційка» пристрою заражена якимось шкідливим додатком, шахраї не матимуть доступу до особистих даних. Чіп спілкується з платіжними терміналами безпосередньо, а також пропонує захист від лазерних атак, збоїв живлення та зворотного інжинірингу. Крім того, Secure Element дозволяє управляти невдалими спробами і запобігати повторним атакам, приймаючи в якості справжнього тільки останній запит аутентифікації.

«Ефективні заходи безпеки стали ключовою особливістю сучасних «розумних» пристроїв, оскільки в них зберігаються ключі до особистих даних користувачів, пов’язаних з такими сервісами, як хмарні сховища і фінансові інструменти», – каже старший віце-президент System LSI Samsung Electronics Донхо Шин.

Samsung повідомила, що чіп перебуває в масовому виробництві і вже використовується в лінійці Galaxy S20. Крім того, інші виробники також можуть використовувати Secure Element в своїх продуктах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua