Мінцифри підписало з Ericsson меморандум про підтримку для запуску 5G


Мінцифри підписало з Ericsson меморандум про підтримку для запуску 5G

Міністерство цифрової трансформації і шведська компанія Ericsson домовилися про консультаційну підтримку в сфері фіксованих і мобільних систем зв’язку нового покоління 4G (LTE-Advanced) і 5G.

Про це повідомила прес-служба міністерства в Facebook.

Зазначається, що меморандум 25 лютого підписали заступник міністра цифрової трансформації Олександр Шелест і гендиректор Ericsson в Україні Ярослав Ніцак.

“Зараз Україна має всі шанси впроваджувати нові покоління мобільного зв’язку. Для цього Мінцифри потрібно створити дорожню карту впровадження новітніх технологій”, – йдеться в повідомленні.

“Ericsson і Мінцифри вивчатимуть і застосовуватимуть в Україні досвід інших країн, які на сьогоднішній день є світовими лідерами в розвитку телекомунікаційної індустрії, а саме Сполучених Штатів Америки, Південної Кореї і Китаю. Створюється спільна робоча група, яка працюватиме над технічною експертизою в сфері розвитку мобільного та фіксованого інтернету і забезпечить консультаційну та інформаційну підтримку міністерству з питань еволюції систем мобільного зв’язку, частотної стратегії і ліцензійної політики”, – додали у відомстві.

Під час підписання меморандуму представники Ericsson поділилися інформацією і дали деякі рекомендації:

  • фахівці рекомендують при побудові мереж 4G і 5G використовувати як низькі, так і високі діапазони частот. Це забезпечить безперервність з’єднання і гарантуватиме швидкість передачі даних;
  • технології 5G можуть бути цікавими для побудови замкнутих приватних мереж;
  • систему сертифікації телекомунікаційного обладнання в Україні необхідно переглянути з урахуванням європейських принципів.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua