Коронавірус дарує Україні нові можливості - Милованов


Коронавірус дарує Україні нові можливості - Милованов

Проблеми китайської економіки, які виникли через поширення коронавірусу, дають шанс українському бізнесу зайняти нові ніші на світовому і внутрішньому ринках. Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

Він уточнив, що уряд України уважно відстежує зміни в економіці, але поки що не бачить негативних для України наслідків.

“Ми ще не бачимо жодних негативних сигналів. Є плюси і мінуси. У нас є певний експорт, коли ми продаємо товари в Китай, але більшість товарів – там є олія, харчові товари – не будуть порушені”, – сказав Милованов в ефірі одного з телеканалів.

За словами Милованова, є також вторинні ефекти. Наприклад, те, що Китай може почати виробляти менше металу, і це дасть можливість всім металургійним заводам світу замістити цю продукцію і допомогти Китаю у виробленні металу. Скорочення постачань китайських товарів в Україну також дає можливість нашому бізнесу зайняти нові ніші, вважає міністр.

“Ми не багато імпортуємо споживчих товарів з Китаю, і тут є певне гальмування. З одного боку, те, що ми не імпортуємо у них товари – це, можливо, якось і впливає на економіку, але це дає можливість українському бізнесу зайти в цю нішу, там, де зараз немає товарів з Китаю, і розвинутися”, – сказав Милованов.

Нагадаємо, спалах захворювання, викликаного новим коронавірусом (2019-nCoV), був зафіксований наприкінці грудня 2019 року в найбільш густонаселеному місті Центрального Китаю – 12-мільйонному Ухані. Всесвітня організація охорони здоров’я визнала його надзвичайною ситуацією міжнародного масштабу, охарактеризувавши як епідемію з численними вогнищами. За межами КНР випадки зараження були виявлені в 34 країнах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua