Мінфін відмовився підвищувати ставки на аукціонах ОВДП вище ніж 10%


Мінфін відмовився підвищувати ставки на аукціонах ОВДП вище ніж 10%

Покупці на аукціонах з розміщення ОВДП почали підвищувати бажані ставки прибутковості, проте Мінфін знову відхилив всі заявки за ставками вище ніж 10% річних і зміг залучити навіть трохи більше, ніж тижнем раніше – 1,6 млрд грн.

Згідно з інформацією на сайті відомства, найвищі ставки попиту за 1,5-річними і 7-річними облігаціями досягали 11,5%, за 2-річними – 12% річних.

Мінфін на чотирьох аукціонах, які вперше за тривалий час проводилися без обмеження пропозиції, відхилив 17 з 29 заявок на загальну суму 0,43 млрд грн.

Незважаючи на зменшення попиту на “короткі” 70-денні папери до 0,31 млрд грн, Мінфін знизив ставку відсікання з 9,53% до 9,4% і задовольнявся залученням на цей строк 0,21 млрд грн.

За 2-річними і 7-річними паперами у продавця не було можливості знизити ставки відсікання, і вони залишилися на рівнях відповідно 10% і 9,95% річних, що дозволило отримати відповідно 0,69 млрд грн і 0,23 млрд грн.

А за1,5-річними Мінфіну довелося навіть підвищити ставку відсікання з 9,65% до 10%, щоб залучити 0,48 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua