НБУ: економіці поки далеко від стану "ухандоханої"


НБУ: економіці поки далеко від стану "ухандоханої"

Національний банк України заявив, що наразі економіка країни перебуває в набагато кращому стані, ніж п’ять, десять або п’ятнадцять років тому, а погані показники промисловості в минулому році, зокрема, не є ознакою настання кризи. Прогнозоване економічне зростання в наступні роки тільки за консервативним сценарієм становить 3,5-4%, а в разі структурних реформ темпи зростання будуть значно більші.

Про це повідомили в прес-службі НБУ.

“Продовжуємо працювати з міфами. Реформатори економіку “ухандохали”. Таку страшилку ви неодмінно вже чули. Однак впадати у відчай не варто. Економіка поки далеко від стану “ухандоханої”. Більше того, вона перебуває в набагато кращому стані, ніж п’ять, десять або п’ятнадцять років тому”, – йдеться в повідомленні НБУ.

У Нацбанку запевнили, що з кожним роком послідовної економічної політики та поліпшення бізнес-клімату ситуація в економіці виглядає дедалі здоровішою. При цьому в НБУ навели кілька тез на підкріплення таких тверджень.

НБУ, зокрема, заявив про зниження інфляції до мети в 5% завдяки своїй “послідовній монетарній політиці”. “Підтримання інфляції на цьому рівні є вкрай важливим для сталого економічного зростання, адже висока і непередбачувана інфляція відлякує іноземних інвесторів і ускладнює прогнозування бізнесу”, – пояснили в регуляторі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua