Вісім українських стартапів отримали від держави майже 9 млн грн


Вісім українських стартапів отримали від держави майже 9 млн грн

Вісім українських стартапів, яких визначив Український фонд стартапів в ході конкурсу, отримали від держави сумарно близько 9 млн грн у вигляді seed- і pre-seed-грантів.

Seed-гранти по $50 тис. (1 млн 250 тис.), зокрема, отримали стартапи AeroDrone (комплексні рішення на базі безпілотних літаків); GeoDesign info (аналітичний онлайн-центр); BIOC (технологія нанополімерізації для отримання біопластика); FieldBI (аналітично-експертна система для стейкхолдерів ринку); “Правомен” (автоматизований помічник з побутових юридичних питань для допомоги населенню); Framiore – (бренд одягу з власним R&D-центром з розробки інноваційних виробів і технологій).

У свою чергу pre-seed гранти по $25 тис. (625 тис. грн) отримали: Pytag (торгово-аналітична платформа для торгівлі зерном) і BioBin (мобільний додаток для кращого впливу на навколишнє середовище).

“Для нас Фонд стартапів є пріоритетним проєктом, який ми як уряд робимо в першу чергу. Тому ми стартували рано настільки, наскільки могли це організувати. Перший конкурс – завжди виклик, і цей перший конкурс показав, що держава також може задавати стандарти, які формують довіру”, – сказав Гончарук під час церемонії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua