Аеропорт "Київ" підтримує ініціативу Мінінфраструктури щодо єдиної ставки за аеронавігаційне обслуговування


Аеропорт "Київ" підтримує ініціативу Мінінфраструктури щодо єдиної ставки за аеронавігаційне обслуговування

Аеропорт “Київ” ім. Ігоря Сікорського (Жуляни) підтримує позицію Міністерства інфраструктури України щодо створення рівних умов та встановлення єдиної ставки за аеронавігаційне обслуговування для всіх аеропортів країни.

Як пояснюється на сторінці аеропорту в Facebook, Мінінфраструктури наказом №415 від 4 червня 2019 року “створило більш привабливі умови співпраці з авіакомпаніями для міжнародного аеропорту “Бориспіль”.

Згідно з повідомленням, оплата за послуги з аеронавігаційного обслуговування для “Борисполя” становить EUR210, для інших аеропортів – майже вдвічі вище (EUR411).

“Диференційовані тарифи за аеронавігацію стримували розвиток регіональних аеропортів. Найбільше негативного впливу відчув на собі міжнародний аеропорт “Київ” ім. І. Сікорського, який розташований в одному з “Борисполем” аеровузловому районі. Нерівні умови на ринку штучно знижують привабливість столичного аеропорту для авіаперевізників”, – йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua