748
Додаток "Дія" вже завантажили понад 1,5 мільйона українців
— Особисті фінанси
Мобільний додаток державних послуг “Дія” на сьогодні завантажили понад 1,5 мільйона українців, з яких 1,2 мільйона авторизувалися і подали запити на електронні посвідчення водія та технічні паспорти.
Про це повідомили в прес-службі “ПриватБанку”, за допомогою сервісів якого авторизуються більше 70% користувачів додатка “Дія”.
Зазначається, що майже 907 тисяч українців увійшли в сервіс через мобільний банк Приват24, в той час як 360 тисяч українців авторизувалися в додатку за допомогою інших банків.
За інформацією “ПриватБанку”, користувачі програми отримали 655 тисяч електронних водійських прав і 643 тисячі цифрових техпаспортів на авто.
Кабінет міністрів 6 лютого запустив мобільний додаток “Дія” в рамках реалізації проекту “Держава в смартфоні”.
На першому етапі користувачі зможуть за допомогою програми пред’являти посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію автомобіля в смартфоні. У найближчому майбутньому українці за допомогою програми отримають доступ до цифрових паспортів.
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною
Також за темою
Розширено перелік країн та міст, де можна скласти тест НМТ
Військовий облік 17-річних юнаків: за що можуть оштрафувати
Виплати 1500 грн і кешбек за пальне — деталі нових програм
Жінки просять нижчі зарплати, ніж чоловіки — дослідження
«Нова пошта» запустила нову функцію у застосунку — кілька номерів в одному акаунті
Які виплати отримують військові після звільнення з полону — детальне роз’яснення від Міноборони
