Зеленський ветував закон для торговців сигаретами


Зеленський ветував закон для торговців сигаретами

Президент України Володимир Зеленський ветував закон №1049 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”.

Про це повідомляє портал Верховної Ради.

В середу, 19 лютого, президент повернув закон зі своїми пропозиціями.

Скандал навколо даного законопроекту, відомого більше як “маржа Холодова”, почався в жовтні 2019 року, коли на засіданні комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики в законопроект №1049 про єдиний рахунок для сплати податків і зборів було прийнято поправку, яка абсолютно не стосується теми законопроекту, але встановлює фіксовану маржу націнки для оптових і роздрібних структур, які здійснюють продаж сигарет.

Як пізніше з’ясували журналісти, поправку було прийнято в інтересах заступника голови згаданого парламентського комітету Андрія Холодова, який побічно контролює велику мережу роздрібного продажу сигарет. У грудні 2019 року Національне антикорупційне бюро України відкрило провадження щодо Холодова за підозрою в перевищенні владних повноважень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua