Китай застосував блокчейн в боротьбі з коронавірусом


Китай застосував блокчейн в боротьбі з коронавірусом

Влада Китаю в підтримці підприємств, постраждалих від наслідків поширення коронавірусу, частково відмовилися від архаїчних фінансів і застосувала технологію блокчейн для організації фінансових потоків.

Після китайського Нового року вже 87 підприємств отримали позики на суму понад $200 млн через транскордонну пілотну фінансову платформу блокчейн, повідомив на пресконференції заступник директора Державної адміністрації з іноземних валют Сюань Чаннен, передає CNBC.

Сюань зазначив, що відтоді, як провінція Хубей приєдналася до платформи в січні, розташовані в ній іноземні компанії збільшили ефективність в організації фінансування експортної торгівлі. На подання заявки та отримання позики йде всього один день. У той час, як в традиційних фінансах цей процес займає кілька днів або тижнів.

“Транскордонна фінансова платформа послуг блокчейн може зіграти значну роль і допомогти середнім і малим підприємствам підвищити ефективність і зручність отримання фінансування експортної торгівлі та іншої фінансової кредитної підтримки», — передає CNBC слова Генрі Ма, директора з інформаційних технологій WeBank.

Ма також зазначив, що за допомогою блокчейна регулятори можуть краще аналізувати транзакції і швидше реагувати на шахрайство або ризики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua