В Україну їде чергова місія МВФ


В Україну їде чергова місія МВФ

Експерти Міжнародного валютного фонду відвідають Україну для проведення технічних обговорень політики економічного зростання.

Про це йдеться в повідомленні МВФ із посиланням на постійного представника МВФ в Україні Йосту Люнгмана.

“Команда в складі кількох експертів Міжнародного валютного фонду відвідає Київ для проведення технічних обговорень політики, спрямованої на досягнення потужного зростання і забезпечення стабільності”, – сказав Люнгман.

При цьому терміни перебування експертів МВФ в Україні не уточнюються.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський обговорив з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крісталіною Георгієвою на Мюнхенській конференції з безпеки позитивні досягнення в економіці України.

Директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва 17 січня в Вашингтоні (США) повідомила, що Україна повинна виконати всі умови Міжнародного валютного фонду (МВФ) для отримання фінансування за новою програмою.

На початку грудня 2019 року Україна і МВФ домовилися про нову програму на суму близько 5,5 млрд доларів за механізмом розширеного фінансування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua