Коронавірус: в Україні з'явилися тест-системи власного виробництва


Коронавірус: в Україні з'явилися тест-системи власного виробництва

В Україні розробили і випробували тест-системи власного виробництва для виявлення нового смертельного коронавірусу з Китаю – цих систем вистачить на 500 осіб. Про це кореспонденту УНН сказав науковий директор молекулярно-генетичної лабораторії Diagen, науковий співробітник Інституту геронтології НАМН Олександр Коляда.

“На даний момент (тест-системи – ред.) вже готові … у нас є 10 тест-систем на 50 визначень, тобто на 500 осіб, нашої розробки”, – сказав співрозмовник.

Він також запевнив, що тести “пройшли всі ті самі випробування, які проходять всі інші тести подібного роду”.

За словами наукового директора, зараз системи знаходяться в лабораторії, яка готова надати розробку зацікавленим сторонам. На питання про те, чи надходили пропозиції від таких, Коляда відповів, що “вони знають про таку можливість, але поки що, мабуть, потреби не виникло”.

“Ми готові виконувати дослідження самі на коронавірус в нашій лабораторії, і, якщо хтось захоче в своїй лабораторії проводити, тоді ми можемо продавати… вартість тест-систем – 5 тис. грн на 50 осіб. Це десь в 4-5 разів дешевше, ніж німецькі”, – розповів він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua