У 2021 році з'явиться перший електромобіль Dacia (фото)


У 2021 році з'явиться перший електромобіль Dacia (фото)

Dacia, бюджетний бренд, який належить Renault, планує в 2021 році почати продавати свій перший електромобіль. Це буде найдешевший електрокар у Європі.

Про те, що Dacia скоро почне продавати в Європі електромобілі, стало відомо зі слайдів, показаних під час конференції Renault, присвяченій підсумкам 2019 року. На слайді ця новинка позначена як «Dacia Urban city car» в категорії електромобілів.


Dacia

Поки у нас немає інформації про цю новинку. Деякі експерти вважають, що мова йде про перероблений сіті-кар Renault K-ZE, який зараз продається в Китаї. Його трохи допрацюють до європейських стандартів і дадуть йому логотип Dacia. Зокрема, обробка салону буде якіснішою, запропонують більше обладнання.

Renault K-ZE оснащується електромотором потужністю 44 к.с. і 125 Нм крутного моменту, а також літій-іоною батареєю на 26,8 кВт. Запас ходу у нього становить приблизно 150 км. Максимальна швидкість – 105 км/год. Цілком можливо, що у електромобіля Dacia запас ходу буде трохи менший, але покращиться продуктивність.

Електрокар від Dacia повинен стати найдешевшою машиною з електричною силовою установкою в Європі. Скільки конкретно він буде коштувати – поки не відомо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua