У Кабміні назвали причини падіння промвиробництва (інфографіка)


У Кабміні назвали причини падіння промвиробництва (інфографіка)

Промислове виробництво в Україні скорочується протягом семи місяців через зниження цін на метал у світі, зміцнення курсу гривні і нові санкцій з боку Росії.

Про це йдеться в урядовій “економічній стратегії: зростання через інвестиції”, оприлюдненій Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Відзначається, що в цілому за 2019 рік промисловість скоротилася на 1,8%, переробна промисловість – на 2%, постачання електроенергії, газу – на 4,1%; видобувна промисловість не зростала і не знижувалася.

У розрізі видів діяльності найбільше втратила текстильна промисловість (-9.9%), поліграфічна (-5,8%) і машинобудування (-5,6%).

У Мінекономіки це пов’язують зі зниженням цін на чорні метали в світі, ремонтом виробничих потужностей в енергетиці і металургії, теплими погодними умовами (енергетика), санкціями від РФ і зміцненням гривні.

Також повідомляється про проблеми з логістикою, імпортною конкуренцією і низьким урожаєм цукрових буряків, фруктів і овочів (харчова промисловість).

У Мінекономіки розраховують, що динаміка промисловості покращиться в умовах введення в дію нових виробничих потужностей і впровадження реформ (в т.ч. початку “великого будівництва”).

Також позитивно вплине поступове вирішення логістичних проблем у транспорті та покращення зовнішньої кон’юнктури.

Підкреслюється важливість збільшення сировинної бази з боку с/г (урожай насіння соняшнику) і розширення попиту на внутрішньому ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua