Кому в Києві складно знайти роботу


Кому в Києві складно знайти роботу

Станом на початок лютого цього року у столичній службі зайнятості майже 89% безробітних на обліку – професійні фахівці. Найбільші труднощі з працевлаштуванням відчувають топ-менеджери та адміністративні службовці.

Про це УНН повідомили у Київському міському центрі зайнятості у відповідь на запит.

“На початок лютого на обліку в столичній службі зайнятості майже 89% безробітних – професійні фахівці, разом з цим серед вакансій, які отримані від роботодавців, лише 34% – для відповідної категорії”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією служби зайнятості, у середньому на одну вакансію претендують три професійні фахівці, зокрема, серед тих, хто займав керівні посади – 12 осіб.

“Найбільші труднощі з працевлаштуванням відчувають адміністративні службовці та топ-менеджери – директори та заступники директорів, начальники відділів, головні бухгалтери, спеціалісти державної служби, менеджери з персоналу”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, за інформацією Державного центру зайнятості, в Україні за 9 місяців 2019 року кількість зайнятого населення у віці 15-70 років зросла на 219 тисяч осіб і становить 58,3%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua