Чого чекати від курсу цього тижня?


Чого чекати від курсу цього тижня?

За минулий тиждень курс долара до гривні на різних сегментах валютного ринку змінився різноспрямовано і незначно.

Так, з минулого понеділка офіційний курс долара США, встановлений НБУ, знизився з 24,54 грн до 24,45 грн (-0,4%).

Попит/пропозиція долара на міжбанку, за даними компанії «Укрдилінг», за цей же час змінилися з 24,44/24,47 до 24,45/24,47.

Середні курси купівлі/продажу готівкового долара в банках за тиждень знизилися з 24,36/24,59 до 24,32/24,53 (-0,2%). При цьому спред між середнім продажем і середньою купівлею зберігся на рівні 0,9%.

Нацбанк України вчергове дав оцінку процесам на валютному ринку. За словами заступника глави НБУ Олега Чурія, поточний курс гривні до долара є ринковим і відображає реальний стан і тенденції в економіці. Чурій нагадав, що ще в 2015 році НБУ відмовився від фіксованого курсу і ввів гнучке курсоутворення. Відтоді режим гнучкого курсоутворення є важливим елементом політики інфляційного таргетування і виступає головним запобіжником від накопичення дисбалансів в економіці.

При цьому НБУ не витрачає міжнародні резерви на підтримку штучного курсу гривні, а лише згладжує надмірні курсові коливання в той або інший бік.

За прогнозами Вадима Іосуба, старшого аналітика Альпарі, цього тижня не варто очікувати значних змін курсу долара до гривні.

“Долар на міжбанку може торгуватися поблизу 24,5 грн, а готівковий долар в банках – близько 24,3/24,5 грн”, – прогнозує Іосуб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua