Україна експортувала в ЄС товарів і послуг на $25 млрд в 2019


Україна експортувала в ЄС товарів і послуг на $25 млрд в 2019

Україна експортувала товарів і послуг до Європейського Союзу на 25 млрд доларів у 2019 році.

Про це йдеться в повідомленні на сайті уряду.

“У 2019 році експорт українських товарів до країн ЄС зріс на 3%, а послуг – на 7,7%. Всього за експорт товарів і послуг до країн ЄС Україна отримала понад 25 млрд доларів: 20,75 млрд доларів – за товари і 4,28 млрд доларів – за послуги”, – йдеться в ньому.

Відзначається, що в 2019 році Україна отримала найбільшу частку коштів за експорт товарів від країн ЄС (41,5%).

Крім цього, в повідомленні наголошується, що в цілому Україна експортувала в інші країни світу товарів і послуг на 63,7 млрд доларів, що на 11% більше, ніж в 2018 році.

Також, зовнішньоторговельні операції проводилися з партнерами з 235 країн світу, а найбільше українських товарів купив Китай.

Експорт до Китаю в грошовому вираженні зріс на 63% порівняно з 2018 роком, а обсяги експорту товарів до Росії за цей період знизилися на 11%.

Найбільш продаваними позиціями українського експорту товарів у 2019 році були: продукти рослинного походження – 12,9 млрд доларів, недорогоцінні метали та вироби з них – 10,3 млрд доларів, мінеральні продукти – 4,9 млрд доларів.

Також наголошується, що в порівнянні з 2018 роком Україна більше продавала в інші країни добрив, оптичних приладів і апаратів (+22%), наземного транспорту, літальних апаратів, плавальних засобів (+32%), перлів, коштовного або напівкоштовного каміння (+44%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua