"Нова Пошта" повідомила, чи планує припиняти доставку в/з Китаю


"Нова Пошта" повідомила, чи планує припиняти доставку в/з Китаю

“Нова Пошта Інтернешнл” (входить до групи компаній “Нова Пошта”) не планує припиняти доставку відправлень в/з Китаю, повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі компанії.

“Що стосується посилок з Китаю, то вони доставляються в звичайному режимі. Для цього клієнтам при замовленні з Aliexpress необхідно вказати сервіс доставки Aliexpress Standard Shipping і вибрати найближче відділення “Нової Пошти” з переліку доступних”, – зазначили в компанії.

Водночас, за інформацією “Нової Пошти”, доставка відправлень з України в Китай може затримуватися з вини китайської сторони.

“Відправлення з України в Китай ми, зі свого боку, доставляємо, як і раніше, але локальна доставка в межах самого Китаю може відбуватися із затримками. Це пов’язано з обмеженнями роботи китайських компаній у зв’язку з коронавірусом. Ми попереджаємо своїх клієнтів про можливі затримки при відправленні посилок”, – повідомили в компанії.

В “Новій Пошті” також підкреслили, що зазвичай в січні-лютому знижується кількість посилок з Китаю, що пов’язано зі святкуванням в цій країні новорічних свят, під час яких знижується бізнес-активність в країні.

“Також відомо, що через ситуацію з коронавірусом деякі постачальники відвантажують товари з затримками. Тому поки складно проаналізувати, як вплинув коронавірус на обсяги посилок з Китаю”, – зазначають в “Новій Пошті”.

Раніше – з 11 лютого 2020 року – “Укрпошта” призупинила прийом відправлень в Китай в зв’язку зі значним скороченням авіарейсів через спалах коронавірусу. При цьому компанія взяла на себе зобов’язання доставити всі прийняті до 11 лютого 2020 року відправлення, зазначивши, що загальні терміни доставки можуть бути змінені.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua