Google Chrome тепер може перевіряти безпеку ваших паролів


Google Chrome тепер може перевіряти безпеку ваших паролів

Онлайновий менеджер паролів Google, який можна знайти за адресою passwords.google.com, містить функцію, що дозволяє сканувати паролі на предмет витоків в результаті порушень безпеки. Тепер компанія переносить цей інструмент перевірки паролів в Chrome.

Перевірку пароля раніше було зроблено доступною як розширення для браузера, але, перемістивши її безпосередньо в Chrome, Google буде сподіватися, що її будуть використовувати більше людей, і при необхідності мінятимуть свої паролі. Замість перевірки надійності окремих паролів Password Checker звіряє паролі з базою даних, які були виявлені в результаті витоку безпеки або злому даних.

Такі витоки – простий спосіб для хакерів дізнатися комбінації імен користувачів і паролів, і багато користувачів Інтернету несвідомо використовують паролі, які вже були розкриті. Перевірка пароля ще не розголошена всім користувачам Chrome, але спробувати її вже можна.

Як повідомляє Techdows, інструмент перевірки паролів можна знайти в Canary-збірці Chrome 82. Щоб включити його, вам необхідно відвідати chrome://flags і включити опцію Масова перевірка пароля. Після перезапуску Chrome зайдіть в chrome://settings/passwords або натисніть «Налаштування> Паролі», і ви побачите новий розділ «Перевірка паролів».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua