Білий дім пропонує скоротити бюджет Держдепу майже на $ 12 млрд


Білий дім пропонує скоротити бюджет Держдепу майже на $ 12 млрд

Білий дім пропонує істотно скоротити бюджет держдепартаменту США в 2021 фінансовому році.

Згідно з проектом бюджету, опублікованому в понеділок, на держдеп і Агентство США з міжнародного розвитку пропонується виділити $40,8 млрд.

“Це зменшення на $ 11,7 млрд, або на 22%, суми, насправді витраченої в 2020 фінансовому році”, – зазначається в документі.

Крім цього, проект бюджету передбачає виділення $ 1,6 млрд мінфіну США на міжнародні програми.

“Держдеп, Агентство США з міжнародного розвитку та інші міжнародні програми просувають і вдосконалюють національну безпеку і економічне процвітання США за допомогою дипломатії, поліпшеної безпеки і справедливої економічної конкуренції”, – йдеться в проекті бюджету.

Ці пропозиції американської адміністрації містяться в проекті бюджету, розміщеному на сайті Білого дому. Проект бюджету в $ 4,8 трлн на 2021 фінансовий рік, що починається в жовтні, передбачає зниження дефіциту в $ 966 млрд у 2021 році.

Традиційно американські президенти публікують свої пропозиції щодо бюджету на наступний рік у кінці січня або початку лютого. Потім пропозиції надходять у різні комітети палати представників і сенату США, а також до управління Конгресу США з бюджету, які їх аналізують і приймають законопроекти про фінансування, які відрізняються від пропозицій Білого дому.

У попередні роки Конгрес вже неодноразово не погоджувався з пропозиціями президента США. Після низки узгоджень Конгрес США приймає закони про асигнування, що визначають витрачання державних коштів, та відправляє їх на підписання президенту США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua