0 800 307 555
0 800 307 555

Втрачене посвідчення водія відтепер можна відновити онлайн (інфографіка)


Втрачене посвідчення водія відтепер можна відновити онлайн (інфографіка)

Сьогодні Міністерство внутрішніх справ та Державна міграційна служба презентували ще одну новацію е-сервісу від МВС. Це онлайн замовлення заміни посвідчення водія через електронний кабінет водія.

Про це йдеться на сайті МВС.

Що це дасть: Громадяни зможуть обміняти водійське посвідчення та отримати його після втрати або крадіжки, не виходячи з дому.

  • Для цього достатньо мати власний електронний кабінет водія.
  • Вхід до е-кабінету водія – за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП), який дуже зручно отримати на чип своєї ID-картки, а також через Bank-id та Mobile-id.

Найкращі кредитні картки з кешбеком

Громадянину необхідно тільки прийти на 2 хвилини в територіальний сервісний центр МВС, зазначений в його електронній заяві, та забрати вже готове посвідчення водія.

Громадянин отримує відповідне сповіщення у випадку успішної перевірки поданої заяви та документів за всіма передбаченими державними реєстрами та базами.

Відмовлення в наданні послуги можливе з ряду причин, що передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2019 № 946, яка вносить зміни до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами.

За допомогою онлайн-сервісу громадянин може замовити:

  • обмін посвідчення водія в разі заміни персональних даних;
  • отримання посвідчення водія замість втраченого, викраденого або зіпсованого;
  • заміну посвідчення водія, виданого особі вперше, після закінчення строку його дії (за умови вчинення особою протягом двох років з дня видачі посвідчення водія не більше 2 адміністративних порушень ПДР).

Найцікавіші і важливі новини, а також поради, які стануть в нагоді для вашого гаманця – завжди в нашому телеграм-каналі Finance_ukr ; Переходьте, підписуйтесь – з нами цікаво і корисно!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua