Британія заборонить дизельні і бензинові автомобілі з 2035 року


Британія заборонить дизельні і бензинові автомобілі з 2035 року

Великобританія заборонить продаж нових бензинових, дизельних і гібридних автомобілів з 2035 – на п’ять років раніше, ніж планувалося.

Про це повідомляє Reuters.

Британський прем’єр-міністр Борис Джонсон у виступі, присвяченому програмі наступного саміту ООН з клімату, який пройде в листопаді в Глазго, закликав інші країни оголосити конкретні плани про досягнення нульового рівня шкідливих викидів.

“Ми повинні впоратися з нашими викидами CO2, і саме тому Британія закликає якомога швидше досягти нульового рівня, щоб кожна країна оголосила достовірні цілі”, – сказав Джонсон.

Двотижневий саміт COP26 розглядається як момент істини для Паризької кліматичної угоди 2015 року, щоб переконати великі країни, які забруднюють навколишнє середовище, погодитися на більш масштабне скорочення викидів.

Великобританія зобов’язалася досягти нульового рівня до 2050 року, але голова політики британського відділення “Грінпіс” Ребекка Ньюсом сказала, що Джонсону необхідно вжити більш широких заходів, ніж перехід на екологічний транспорт.

“Нам необхідно повністю переосмислити те, як ми живемо нашу економіку, будуємо будинки, пересуваємося і вирощуємо їжу”, – сказала вона.

На дизельні та бензинові моделі авто все ще припадає 90% продажів у Британії, і потенційні покупці більш екологічних моделей стурбовані обмеженою кількістю точок зарядки, асортиментом певних моделей і вартості.

Уряд заявив, що минулого року він надав додаткові 2,5 мільйона фунтів (3,25 мільйона доларів) для фінансування встановлення понад 1000 нових точок зарядки електромобілів на вулицях житлових районів. Також надані інвестиції для розвитку технології електромобілів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua