США запровадили візові обмеження для громадян 6 країн


США запровадили візові обмеження для громадян 6 країн

Президент США Дональд Трамп підписав указ, що вводить візові обмеження для громадян шести країн.

Про це повідомляє “Голос Америки”.

Згідно з указом, припинено видачу імміграційних віз для деяких громадян М’янми, Еритреї, Киргизстану та Нігерії. Деякі громадяни Судану і Танзанії не зможуть брати участь в лотереї “грін-кард”.

Нові обмеження не поширюються на неімміграційні візи – туристичні, бізнес та інші.

Також зберігають силу візові обмеження, встановлені в 2017 році для громадян Ірану, Лівії, Північної Кореї, Сирії, Венесуели, Ємену і Сомалі

Це рішення обумовлено тим, що власника імміграційної візи складніше видворити за межі США, ніж власника американської візи будь-якого іншого типу.

У список потрапили держави, які не привели свої протоколи і процедури ідентифікації осіб відповідно до стандартів США або не передають США інформацію, необхідну для забезпечення безпеки Сполучених Штатів.

В указі президента Трампа, зокрема, сказано, що Киргизстан не випускає електронні паспорти і/або не ділиться деякими видами інформації, включаючи інформацію, що стосується громадської безпеки і тероризму.

Трамп сподівається, що його жорстка імміграційна політика допоможе мобілізувати прихильників для переобрання на виборах у листопаді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua