Міжбанк: знову 25?


Міжбанк: знову 25?

У п’ятницю, 31 січня, ключовим фактором, що впливає на настрої валютного ринку буде завершення місяця. Компаніям треба закрити свої операції на звітну дату і вийти на місячний баланс. Та й самі фінустанови сьогодні будуть активні за своєю валютною позицією для фіксації своїх результатів з торгівлі валютою і виконання нормативів НБУ на 1-е число.

Тому в першій половині торгів ми в основному будемо спостерігати закриття клієнтських угод, а в другій – збільшення операцій банків за власними операціями з валютою.

Завершення місяця призведе до досить високого рівня обсягів операцій і частково за рахунок цього буде нівельований ефект закінчення тижня. За нашими розрахунками, сьогодні статистика торгів буде в межах $170-200 млн при укладенні до 550 угод.

Міжбанк 31 січня буде повністю залежати від ситуативних завдань і дій великих гравців, а також від поведінки НБУ в частині проведення/непроведення інтервенцій з продажу долара на торгах.

Ринок продовжить лихоманити за курсом в моменти виходу то великих продавців, то покупців. Спекулянти будуть працювати як у форматі “в дві сторони”, так і підлаштовуючись під дії великих гравців – намагатися розхитати курс протягом сесії.

Ми прогнозуємо на 31 січня досить широкий коридор по долару в межах 24,80-25,10 гривень. Як і вчора – атаки на гривню продовжаться, а оперативна реакція на те, що відбувається, з боку НБУ практично формуватиме тренд по курсу. Протягом дня курс долара буде неодноразово намагатися пробити поріг в 25 гривень.

Курс долара на міжбанку – графік:

Середні курси валют на міжбанку після відкриття ринку:
Долар США – 24,86 / 24,90
Євро – 27,41 / 27,45
Російський рубль – 0,3930 / 0,3938

Курси валют на міжбанку
СМС-розсилка курсів на міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua