В Японії презентували безпілотний трактор (відео)


В Японії презентували безпілотний трактор (відео)

Компанія Kubota представила на виставці в Кіото (Японія) трактор, розроблений в рамках програми з автоматизації сільськогосподарської техніки Agrirobo.

Як повідомляє New Atlas, трактор працює на електриці, живиться від літій-іонних батарей і сонячних панелей.

За допомогою комбінації GPS, бортових датчиків і системи наведення на основі штучного інтелекту, він може автономно обробляти будь-які поля.

Система штучного інтелекту також дозволяє транспортному засобу відстежувати такі фактори, як погода і швидкість росту сільськогосподарських культур, тому він може фактично сам вирішувати, коли виконувати такі завдання, як посів, збір врожаю або обробка ґрунту.

Замість коліс у трактора X є чотири “гусениці”, схожі на Mattracks, які забезпечують оптимальне зчеплення з дорогою на різних ділянках.

Оскільки кожен з цих гусеничних механізмів має свій власний вбудований двигун, вони можуть незалежно обертати свої ступені на різних швидкостях, що забезпечує дуже вузький радіус повороту.

Крім того, висота основного корпусу транспортного засобу відносно гусениць може регулюватися: її можна скидати, коли потрібна додаткова стійкість, і піднімати, коли трактор їде рядами більш високих рослин.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua