В ЄС прогнозують падіння продажів на ринку нових авто


В ЄС прогнозують падіння продажів на ринку нових авто

Керівництво Європейської асоціації автовиробників (ACEA) на нещодавній прес-конференції позначило основні проблеми, з якими зіткнулася автомобільна промисловість ЄС.

Про це повідомляє “Укравтопром”.

Як заявив президент ACEA Майкл Менлі, перехід на нові технології, пов’язаний з посиленням вимог в ЄС до рівня шкідливих викидів, генерує перед виробниками нові виклики, а ускладнює ситуацію очікуваний в цьому році спад продажів на ринку нових автомобілів.

“Після шести років безперервного зростання продажу легкових автомобілів в 2020 році в ЄС впадуть на 2%”, — заявив Менлі.

За його словами, спад відбувається в той самий час, коли європейський автопром масштабно нарощує інвестиції в екологічно чисті автомобілі.

У зв’язку з цим європейські автовиробники звернулися до політиків, закликавши активно допомагати галузі досягти до 2050 року мети — остаточного переходу на автомобільний транспорт з нейтральним рівнем викидів вуглецю.

Головні вимоги – по всій території ЄС необхідно терміново розгорнути густу мережу пунктів зарядних станцій, придатних для легкових і комерційних автомобілів. Крім того, забезпечити споживачів послідовними й економічно стійкими схемами стимулювання придбання як легкових, так і комерційних автомобілів з нульовим рівнем викидів.

Довідка Finance.ua:

  • Продажі автомобілів в ЄС за останні шість років: + 5,6% в 2014 році, + 9,3% в 2015 році, + 6,8% в 2016 році, +3,4 в 2017 році, + 0,1% в 2018 році і + 1,2% в 2019 році. На 2020 рік прогнозується падіння на 2%.
  • Щорічно інвестуючи в дослідження і розробки 57,4 млрд євро, автомобільний сектор вже є найбільшим приватним вкладником в інновації в Європі. Велика частина цих інвестицій спрямована на рішення для створення чистої мобільності.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua