Сорос планує виділити $1 млрд на боротьбу з авторитарними урядами і зміною клімату


Сорос планує виділити $1 млрд на боротьбу з авторитарними урядами і зміною клімату

Американський фінансист і мільярдер Джордж Сорос заявив, що виділить 1 мільярд доларів на створення глобального університету для боротьби з авторитарними урядами та змінами клімату.

Про це він сказав на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, передає Bloomberg.

У своїй промові мільярдер згадав «перегріту» економіку США, домінування Facebook та авторитарне правління Сі Цзіньпіна, Нарендри Моді, Джейра Болсонаро і Дональда Трампа, якого він назвав «шахраєм і абсолютним нарцисом».

Міжнародну платформу для навчання та досліджень, яка боротиметься з авторитарними урядами та змінами клімату, планують запустити на базі університетської мережі «Відкрите суспільство». Університет відкриють у співпраці з Центрально-Європейським університетом, який підтримує Сорос, та Бард-коледжем.

«У довгостроковій стратегії наша головна мета полягає в доступі до якісної освіти, зокрема освіти, яке зміцнює автономію особистості, розвиває критичне мислення, підкреслюючи академічну свободу. Беручи до уваги надзвичайну кліматичну ситуацію і заворушення в усьому світі, не буде перебільшенням сказати, що 2020 рік і наступні кілька років будуть визначати не тільки долю Сі та Трампа, але і долю світу», — сказав Сорос.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua