Для ветеранів праці збільшать вимогу щодо віку


Для ветеранів праці збільшать вимогу щодо віку

Мінсоцполітики оприлюднило законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту осіб похилого віку».

Що пропонують – звільнення від сплати земельного податку для ветеранів праці, осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, самотніх осіб похилого віку, які мають у власності житловий будинок, та осіб похилого віку, які мають дачу чи житловий будинок у садівничому товаристві.

Як накопичити собі на пенсію 💰

Зауважимо, що це може виявитися суто декларативною нормою, адже вже зараз ПКУ передбачає звільнення від сплати земельного податку, зокрема, пенсіонери за віком. Сумнівно, щоб особи, названі в законопроекті, не належали до їх числа. До речі, раніше від сплати земельного податку пропонувалося звільнити малозабезпечені та багатодітні сім’ї.

Законопроект передбачає нове означення для ветеранів праці:

пропонують вважати ветеранами таких осіб, які працювали на підприємствах, в установах, організаціях, об’єднаннях громадян, у фізичних осіб:

  • чоловіки, що мають страховий стаж 42 роки;
  • жінки, — мають страховий стаж 37 років.

Нині такі показники – 40 і 35 років відповідно.

Пропонується скасувати:

  • Переважне право на забезпечення житловою площею осіб, які потребують поліпшення житлових умов, та відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва, першочерговий ремонт жилих будинків і квартир цих осіб та забезпечення їх паливом.
  • Право на першочерговий відпуск місцевих будівельних матеріалів на будівництво індивідуальних жилих будинків і на капітальний ремонт житла.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua