У Кабміні прокоментували рішення про відмову від ідеї митного союзу з ЄС


У Кабміні прокоментували рішення про відмову від ідеї митного союзу з ЄС

Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба відповів на звинувачення у згортанні євроінтеграції через рішення з питання митного союзу з ЄС. Віце-прем’єр підкреслив, що відмова від ідеї митного союзу з ЄС – “це, по суті, добре для України”.

“Митний союз – невід’ємна складова членства в ЄС, до якого ми рухаємося постійно, не відволікаючись на песимізм”, – нагадав Кулеба.

За його словами, митний союз на цьому етапі – це просто красиві слова, за якими стоять серйозні загрози національним вигодам та інтересам України. “Тому ми від цієї ідеї і відмовляємося”, – зазначив він.

Віце-прем’єр нагадав, що коли в 2017 році Україна озвучила ідею митного союзу з ЄС, експерти розкритикували її, тому що такий митний союз означав би більше обов’язків і менше прав для України, більше поступок, менше вигоди від угод про торгівлю з іншими країнами.

“На цьому етапі нам вигідне максимальне поглиблення співпраці між Україною та ЄС у митній сфері. Для цього є всі передумови і можливості. І ми їх використовуємо. Це вигідно насамперед українцям, адже від цього виграє український бізнес і економічно посилиться Українська держава”, – підкреслив Кулеба.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua