Facebook створить 1000 нових робочих місць в Британії до кінця 2020


Facebook створить 1000 нових робочих місць в Британії до кінця 2020

Американський технологічний гігант Facebook планує до кінця 2020 року найняти ще 1000 людей у Великобританії.

Про це повідомляє CNBC.

В результаті цього розширення загальна чисельність співробітників у країні перевищить 4000.

В Лондоні розташований найбільший центр розробки програмного забезпечення Facebook за межами США. В компанії повідомили, що більшість вакансій будуть зосереджені на технологіях та продуктах.

Основним напрямком роботи стане активізація зусиль техногіганта щодо боротьби з «токсичним контентом». В компанії також заявили, що Facebook працюватиме над подальшим розвитком штучного інтелект, а також додатків для обміну повідомленнями WhatsApp і Workplace.

Компанія має на меті залучити до своєї команди більше людей, які займатимуться створенням інструментів для виявлення та видалення шкідливого контенту на своїх платформах Facebook, Messenger, Instagram и WhatsApp.

«Багато з цих висококваліфікованих робочих місць допоможуть нам вирішити проблеми відкритого інтернету та розвивати ШІ для швидкого пошуку шкідливого контенту, – розповіла операційний директор Facebook Шеріл Сандберг. – Вони також допоможуть нам створити інструменти, які допоможуть малому бізнесу рости, конкурувати з більшими суперниками та створювати нові робочі місця».

Як повідомляє телеканал, Facebook будує нові офіси в лондонському Кінгс-Кросс, де зможуть розміститись до 6000 робочих місць. Перший офіс буде відкрито наприкінці 2021.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua