Японці запустять 5G на локаціях Олімпійських ігор


Японці запустять 5G на локаціях Олімпійських ігор

Міське керівництво столиці Японії, Токіо, визначило місця проведення майбутніх Олімпійських і Паралімпійських ігор як пріоритетні області для впровадження стандарту зв’язку наступного покоління. 5G-покриття допоможе забезпечити високошвидкісний зв’язок у великому об’ємі. Повномасштабні послуги почнуть діяти в Японії цієї весни.

Як приймаюча сторона Олімпійських і Паралімпійських ігор, столичне керівництво Токіо закликатиме великих операторів мобільного зв’язку встановлювати антени 5G в місцях проведення цих масштабних заходів. Чиновники повідомляють, що планують надавати послуги Wi-Fi в місцях проведення змагань і на так званій “останній милі” між станціями і об’єктами, щоб поліпшити послуги зв’язку 5G.

Міська голова Токіо Юріко Койке заявила в інтерв’ю, яке вона дала наприкінці минулого року, що під час Токійської Олімпіади 1964 року були побудовані надшвидкісні пасажирські експреси Сінкансен і столична швидкісна автомагістраль. Це призвело до високого економічного зростання. На Іграх 2020 року, сказала Юріко Койке, вона хоче просувати послуги 5G у багатьох місцях у Токіо, щоб залишити “шлях радіохвиль” як спадщину розвиненого міста.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua