0 800 307 555
0 800 307 555

Україна працює над реформою подвійного громадянства, - Зеленський


Україна працює над реформою подвійного громадянства, - Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявляє, що Україна працює над реформою подвійного громадянства.

Про це він повідомив в інтерв’ю американському виданню Newsweek.

Читайте також: У ДМС не будуть вимагати виходу з іншого громадянства, щоб отримати український паспорт

“Ми щасливі, що люди їздять (за кордон) і набираються досвіду, але ми також хочемо, щоби наша діаспора в США могла повернутися, тому ми працюємо над реформою подвійного громадянства”, – сказав він.

На думку Президента, допомогти українцям залишатися в країні або повертатися до неї зможуть нові робочі місця, для створення яких державі необхідні іноземні інвестиції.

“Одна з речей, якими ми пишаємося найбільше – це українці, їх інтелектуальний рівень, але багато з них живуть в інших країнах, включаючи Канаду, Польщу і Німеччину. Якщо вони їдуть через безробіття, нам потрібні інвестори для створення робочих місць, щоб українці залишалися… У інвесторів будь-де у світі завжди є два ключові питання: як мої гроші захищаються і хто буде виконувати роботу? У нас є відповідь на друге питання: в Україні є багато кваліфікованих людей. Але нам необхідно дати рішучу відповідь на перше питання”, – сказав він.

Зеленський підкреслив, що для поліпшення інвестиційного клімату парламент за перші 2,5 місяця прийняв близько 80 законів.

Зокрема він зазначив, що в Україні є великий план приватизації і вона збирається зруйнувати монополії в газовому секторі та спиртовій галузі.

Президент також запевнив, що хоч і прийшов у владу з високим рейтингом, але не проти, щоб він упав, якщо це буде ефект від складних, але правильних рішень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua