Чеський перевізник подав заявку на запуск поїзда в Україну


Чеський перевізник подав заявку на запуск поїзда в Україну

Найбільший приватний залізничний перевізник Чехії RegioJet планує цього літа відкрити маршрут між Прагою і станцією Мостиська-2 у Львівській області.

Про це повідомляє видання Rynek kolejowy.

Зазначається, що в кінці 2019 року оператор подав заявку до Адміністрації залізничного транспорту Польщі (UTK) про можливий запуск своїх поїздів по маршруту Прага – Перемишль – Медика (на кордоні з Україною).

Компанія має намір почати пасажирські перевезення з Праги через Пардубіце, Остраву, Богумін (Чехія), Краків, Жешув, Перемишль, Медика (Польща) до станції Мостиська 2, що у Львівській області.

“Ми підтверджуємо, що цей запит було отримано. Зараз він перевіряється з точки зору повноти та відповідності вимогам положень про надання так званого відкритого доступу. Цілком можливо, що перевізника буде викликано для усунення формальних недоліків. Оператор вказав у заявці, що він хотів би виконувати перевезення за маршрутом Мостиська-Прага з 14 червня 2020 року”, – сказав прес-секретар Адміністрації залізничного транспорту Польщі Томаш Франківскі.

У свою чергу в RegioJet обіцяють запропонувати комфортні умови поїздки за ціною, яка буде конкурентоспроможною в порівнянні з автобусними і авіаперевезеннями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua